Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 07-05-2024, 23:01

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 30-07-2010, 07:50 
Offline

Rejestracja: 30-07-2010, 06:42
Posty: 3
Witam, jestem od tygodnia właścicielem Suzuki Ignisa 1,3 z 2006 roku. W środku zauważyłem brak uchwytów umiejscowionych nad drzwiami pasażerów - tych klamek, które najczęściej chwyta teściowa na zakrętach (to, że nie ma tego nad drzwiami kierowcy to normalne) są tylko zaślepki, i prawdę mówiąc wygląda to tak sobie. Mam pytanie, czy to oznacza, że to najbardziej uboga wersja Ignisa i czy mogę gdzieś dokupić takie uchwyty poza serwisem (nie chcę przepłacać).


Na górę
 Tytuł:
Post: 31-07-2010, 09:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23-09-2006, 22:36
Posty: 142
Lokalizacja: Siedlce
Witam
Jeżeli dobrze pamiętam, to nad drzwiami kierowcy jest obudowane etui na okulary, a nad drzwiami pasażera jest uchwyt do chwytania na "driftowanych" zakrętach. Też mam wersję z 2006 z salonu w Warszawie. Może poprzedni właściciel szalał za mocno, pourywał to i wstawił zaślepki?! Nie wiem dlaczego ich nie masz w swojej Igni.

Sprawdziłem. Dokładnie mam tak jak opisałem wyżej.
Nie piszesz jaką masz wersję Ignisa. W mojej 4x4 jest tak jak napisałem, ale nie wiem jak to jest w tych Fresh`ach z napędem na jedną oś. Jak kiedyś patrzyłem w opcje przy wyborze tej wersji to można było przebierać w dodatkach. Snow White był w limitowanej wersji i w sumie nie pamiętam czy można było jeszcze coś do niego wsadzić poza alarmem, chlapaczami czy listwami ochronnymi.


Na górę
 Tytuł:
Post: 08-08-2010, 16:16 
Offline

Rejestracja: 24-09-2007, 10:33
Posty: 7
Lokalizacja: Warszawa
W moim Ignisie nie było uchwytów od nowości. W wersji jaką posiadam (2007 Fresh Mint) zaślepki po stronie kierowcy i pasażera to standard. Pytałem w salonie o opcję z uchwytem lub schowkiem na okulary - koszt o ile pamiętam trochę powyżej 100PLN.


Na górę
 Tytuł:
Post: 09-08-2010, 08:03 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06-04-2007, 20:56
Posty: 236
Lokalizacja: NE
Kiedy ja kupowałem auto (2007r) to "przeleciałem" na internecie wszystkie wersje dostępne w PL w tym czasie i mimo, że nazywały się tak samo miały inne wyposażenie. Czarne plastiki przy podwoziu były tylko gdzieś na śląsku.
To samo było z półką pod prawym przednim siedzeniem i siatkami na oparciach przednich siedzeń.

Pzdr

_________________
Mariusz


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]