Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 04-05-2024, 22:06

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 06-10-2008, 15:10 
Offline

Rejestracja: 06-10-2008, 14:42
Posty: 5
Przy 30tce.. nie dość że zapłaciłem jak za zborze..to ech.. minęła chwila czyli.36tys.. a tu mi "padło"sprzęgło!!!!!!!!!!!!!!! i to jest moja wina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sorki ale nawet w czymś takim jak MATIZ sprzęgło wymieniane było po ponad 100tys.. no i im dłużej jeżdżę tym Ingnisem tym cześciej obserwuje że Panowie z SUZUKI mają z Japoni tylko zdolności do odbijania piłeczki.. bo reszta to niezła ściema , klocki mi się docierały do 3,5tys - ciągle piszczały - teks kolesi z głónego salonu że za mało "przychamowywałem" był niezły zwłaszcza że jeżdżę tym autkiem w sumie tylko i wyłącznie po Warszawie...... aż "wywalczyłem" ich wymianę..
ogólnie Suzuki uważam za badziew i jakby ktoś chciał to tanio pchnę Ignisa 4x4 grafit 2006 37tys...
696047029
pozdrawiam
Piotr


Na górę
 Tytuł:
Post: 07-10-2008, 07:18 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06-04-2007, 20:56
Posty: 236
Lokalizacja: NE
MarcinK pisze:
Martwi mnie tylko fakt wymiany tych felg, poza tym spoko.


Dlaczego wymiana, dajesz do prostowania i tyle.
U nas jest taki specjalista że prostuje felgi na cacy.
Kiedyś poprzednim autem najechałem na dziurę i felga się wygięła i oponę przegryzła.
Dałem faciowi na dwa dni wyprostował, pomalował piecowo i lepiej się miała od tych oryginałków!

Pzdr

Atosik

_________________
Mariusz


Na górę
 Tytuł:
Post: 14-10-2008, 10:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23-09-2006, 22:36
Posty: 142
Lokalizacja: Siedlce
Normalnie sam jestem zaskoczony. Odebrałem Suzi z przeglądu z rozmyślaniami o kupnie/prostowaniu felg. Ale trafił mi się wyjazd w trasę w wekend no i sprawdziłem jak auto zachowuje się po przeglądzie. No i ...nie ma już drgań kierownicy. Sprawdziłem na różnych nawierzchniach i przy prędkości 140/h i po prostu poza nierówną nawierzchnią drogi nic nie odczuwam w kółku.
Myślę sobie tak na spokojnie teraz, że był wymieniany płyn hamulcowy więc i odpowietrzane było. A czasem coś mi popiskiwało, najwyraźniej któryś klocek. Teraz serwis nie wiedząc nawet o tym usunął mi awarię, czy też drobny problem jak się okazuje. ...czasem warto się wybrać do serwisu na przeglądzik, tak sobie myślę :)


Na górę
 Tytuł:
Post: 17-10-2008, 16:48 
Offline

Rejestracja: 17-10-2008, 15:39
Posty: 11
To moja taxówka nr 7. Też 30 tyś.Za przegląd krzykneli w serwisie 1,2 tyś więc samemu filtry + olej (172 zł) i taniej i po gwarancji.Jeżdżę tylko po wsi, żwirówki polne , rzycha- ideał. Bardzo cenię sobie małą wagę pojazdu; uważam że po obnizeniu poziomu wód gruntowych i wielu latach żwirowania dróg wiejskich jest to dużo lepszy pojazd niż 1,5 t terenówki.Przełożenia ideał, zrywna zwinna warto dać te 12 tyś więcej niż za Pandę, bo jest nas niewielu , a każdy chce się wyróżnić i tyle już w Polsce Jaguarów że taki Jaguar to po prostu wiocha.. W CC 900 po 7 tyś km odkręcił się silnik i szorował po drodze - jak dla młodego wtedy kierowcy w pierwszym własnym nowym samochodzie niezapomniane wydarzenie.W długich trasach zdecydowanie wysiada wobec klasy średniej -skacze po drodze ja żabka i trzeba uważać. Chciałbym już do końca życia kupować taki typ auta, lekki, surowy, wyższy i dobrze zestrojony do tych 120km/h. Co do uwag zgoda :gwiżdże, brzęczy szyba, klapa jak teściowa, ale dla mnie to uroda i wstęp do auta kultowego jak np. Citroen 2CV. Może ktoś się zlituje i będzie w przyszłości produkował takie użytkowe koszmary. Mam napęd na 1 oś i 20 lat praktyki w bezdrożach i no problem. Po zakupie pojechałem na drogę gdzie zawsze szorowałem brzuchem na przełomie błotno skalnym, a ten przeszedł górą i cisza. Jak nie będzie się psuł to rewelka.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]