Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 14:36

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 13-03-2023, 14:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10-03-2023, 00:30
Posty: 10
Suzuki: Subaru Justy G3X
Przepraszam jeśli temat już był. Starałam się znaleźć, bo nie chcę zaśmiecać forum, ale nie udało mi się. Wiem, że w Suzuki ignis są problemy ze skrzynią biegów, chyba to fabryczna usterka. Moje Subaru ma ten sam silnik, skrzynię biegów i słychać terkotanie łożysk na 1 biegu i troszkę na wstecznym. Kupując wiedziałam, że skrzynia biegów będzie do regeneracji. Chodzi mi o to jakie łożyska warto kupić żeby wytrzymały w miarę długo? Oryginalne to chyba słaby pomysł bo drogie i szybko się psują. Zaufać gościowi od regeneracji skrzyń, aby on kupił? Jest chwalony, nawet osoby z rodziny regenerowały skrzynie u niego, ale w sumie w jego interesie nie leży stosowanie najlepszych i najtrwalszych podzespołów! Jakieś rady co do producenta łożysk do skrzyni?


Na górę
Post: 04-04-2023, 09:57 
Offline

Rejestracja: 05-02-2020, 08:23
Posty: 6
Suzuki: Swift
Jak nie masz pewności jakich dokładnie części potrzebujesz, to zawsze lepiej podpytać zaufanego majstra. Możesz też skorzystać z porad w dobrym sklepie motoryzacyjnym jak iParts. Lepiej upewnić się zawczasu niż potem szarpać sobie nerwy i tracić czas na zwroty i ponowne zakupy.


Na górę
Post: 05-04-2023, 18:20 
Offline

Rejestracja: 04-03-2016, 19:48
Posty: 29
Lokalizacja: mazury
Suzuki: ignis
Zaufaj mechanikowi, on wie jakie zamontować. Wydaje mi się, że lepiej droższe łożyska na dłużej wytrzymają.


Na górę
Post: 06-04-2023, 23:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10-03-2023, 00:30
Posty: 10
Suzuki: Subaru Justy G3X
jurand55 pisze:
Zaufaj mechanikowi, on wie jakie zamontować. Wydaje mi się, że lepiej droższe łożyska na dłużej wytrzymają.

Tak zrobię! W okolicy mam speca of skrzyni, polecany a i mąż koleżanki robił tam skrzynię biegów i zadowolony, więc opinie nie tylko z neta! Kiedy powiedziałam o Jake auto chodzi (wstępnie już rozmawiałam) to nie był zdziwiony, powiedział, że to znany temat i wiele takich skrzyń robił. Dzięki za pomoc!


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]