Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 09:19

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: 27-08-2018, 19:59 
Offline

Rejestracja: 24-08-2018, 19:23
Posty: 1
Suzuki: ignis
Witam,

Chciałem zamontować centralke na pilota do Ignisa. Wiem, że sterowanie jest minusem, zasilanie plus sterowanie mam podłączone tylko tu mam pytanie. W ignisie otwieranie i zamykanie jest realizowane poprzez jeden przewód (chyba) masowy, który po rozłączeniu masy zamyka samochód a po połączeniu go otwiera. Doszedłem do momentu gdzie zamknięty samochód potrafię otworzyć impulsem otwórz lecz nie wiem jak podłączyć impuls zamknij tak aby rozłączyć masę na tym przewodzie. Jest ktoś kto montował centralke w tym samochodzie bądź może mi coś doradzić?

Bardzo proszę o pomoc.

Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.


Na górę
Post: 12-10-2018, 14:31 
Offline

Rejestracja: 09-10-2018, 08:24
Posty: 1
Suzuki: ignis 2002
SikorkaC4 pisze:
Witam,

Chciałem zamontować centralke na pilota do Ignisa. Wiem, że sterowanie jest minusem, zasilanie plus sterowanie mam podłączone tylko tu mam pytanie. W ignisie otwieranie i zamykanie jest realizowane poprzez jeden przewód (chyba) masowy, który po rozłączeniu masy zamyka samochód a po połączeniu go otwiera. Doszedłem do momentu gdzie zamknięty samochód potrafię otworzyć impulsem otwórz lecz nie wiem jak podłączyć impuls zamknij tak aby rozłączyć masę na tym przewodzie. Jest ktoś kto montował centralke w tym samochodzie bądź może mi coś doradzić?

Bardzo proszę o pomoc.

Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Ja poprostu przeciąłem ten przewód który odpowiada za zamykanie- otwieranie i od centralki połączyłem jeden przewód z jednym końcem a drugi z drugim i dziala :ok: ,aczkolwiek gdy otwieram pilotem to po 3-4sekundach zamyka się i teraz nie wiem czy ja coś źle podpiąłem czy tak już ma ta centralka deadlock czy coś takiego
Narazie jestem zapracowany ale jak tylko znajdę czas to sprawdzę jeszcze raz to ustrojstwo :))


Na górę
Post: 24-04-2019, 15:41 
Offline

Rejestracja: 21-04-2019, 06:34
Posty: 7
Lokalizacja: Denmark
Suzuki: benniegicky
Witam Wszystkich .Od razu dodam Ејe szukaЕ‚em ale nie mogД™ znaleЕєД‡ akurat do rx 300,do innych jest a ,chodzi mi o programowanie pilota centralnego zamka ,jakie sД… procedury programowania,z gГіry dziД™ki i pozdrawiam...

Temat do zamkniД™cia....

_________________
craftsway.info


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]