Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 29-03-2024, 00:41

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 27-03-2017, 18:08 
Offline

Rejestracja: 27-03-2017, 17:42
Posty: 2
Suzuki: ignis 1,3ddis
witam wszystkich :D
stałem się posiadaczem suzuki ignis II 1.3 ddis podczas porannego odpalania puszcza niebieski dym dosyć obficie po rozgrzaniu ustępuje i jest wszystko okey .
byłem u mechanika w Ursusie i na kompie wyszło że ma padniętą przepływkę którą wymieniłem wedle zaleceń na bosch czyli orginał poprawiła się kultura pracy jak by motoru lecz po porannym odpaleniu powtórka z dymieniem.
Tak że zwracam się z prośbą o podesłanie mi kogoś konkretnego z programem aby mógł go dogłębnie sprawdzić co się dzieje z silnikiem bo już mam powoli dosyć płacenia za części których może nie musiałem wcale wymieniać .
jestem z Warszawy dokładnie z Ursusa .
mogę podjechac pod wskazany adres lub jak ma ktos z was odpowiedni program do tego silnika żeby zdiagnozowac usterkę.
jeszcze raz dziekuje za pomoc.
pozdrawiam Krzysiek

ModEdit: temat w złym dziale, tytuł nic nie mówi (zmieniony) :czyta:


Na górę
Post: 27-03-2017, 19:06 
Offline

Rejestracja: 22-05-2014, 09:00
Posty: 121
Lokalizacja: Warszawa
Hmm a może Gadimex? To jest w sumie ASO ale podjechać czy zadzwonić porozmawiać nie zawadzi a oni mają troche doświadczeń z tymi autami.


Na górę
Post: 27-03-2017, 19:11 
Offline

Rejestracja: 27-03-2017, 17:42
Posty: 2
Suzuki: ignis 1,3ddis
dzięki za pomoc szukam prywatnego warsztatu ale jak nie będzie innego wyjścia to pewnie skorzystam


Na górę
Post: 27-03-2017, 19:52 
Offline

Rejestracja: 22-05-2014, 09:00
Posty: 121
Lokalizacja: Warszawa
Zależy ile ten prywatny warsztat weźmie za usługe i na ile zna te auta ja przerobiłem kilka prywatnych warsztatów i podziękowałem wszystkim. Przy prostych naprawach ok przy typowych usterkach wszyscy wymiękali :/. Sugeruje tam podjechać pogadać. Zawsze możesz zrezygnować. Z drugiej strony wymieniać części bez sensu to czasem lepiej serio do takiego ASO podjechać. Nie mniej innych niż Gadimex nie polecam.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]