Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 29-03-2024, 00:50

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Post: 16-12-2012, 22:40 
Offline

Rejestracja: 15-12-2012, 20:29
Posty: 2
Lokalizacja: Wrocław
Witam
W moim Suzuki Ignis po odłączeniu akumulatora radio fabryczne przestało działać, a wyświetlacz nie włącza się. Na wyświetlaczu po przekręceniu kluczyka powinno pojawić się czas i temperatura, a nie ma nic, jest ciemny. Nie wiem co mogło się stać. Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i wszystkie są dobre. Brakuje pomysłu, pomóżcie jeśli możecie. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Na górę
 Tytuł:
Post: 17-12-2012, 07:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02-11-2008, 17:37
Posty: 348
Lokalizacja: śląskie
Odłączenie aku skutkuje rozprogramowaniem radia, godzin z wyswietlacza...i skasowaniem ewent. malych błedow zapisanych w komputerze.Musisz spisac sobie ulubione stacje i od nowa je zaprogramowac, tak samo zegar.Po podłączeniu aku ,dobrze jest ,zeby auto pochodzilo z 5 minut na wolnych obrotach i porobiło sobie diagnostyke.


Na górę
Post: 17-12-2012, 16:35 
Offline

Rejestracja: 15-12-2012, 20:29
Posty: 2
Lokalizacja: Wrocław
Dzięki bardzo. Po kilkukrotnym rozłączeniu akumulatora i włączeniu stacyjki wszystko wróciło do normy. Radio i wyświetlacz działają. Kończymy temat.


Na górę
 Tytuł:
Post: 26-02-2014, 14:51 
Offline

Rejestracja: 26-12-2012, 15:57
Posty: 8
Mam pytanko, gdzie znajdę bezpiecznik od radia. Radio nagle przestało działać, nic na wyświetlaczu i podejrzewam, ze to bezpiecznik. Jestem babą i proszę wyjaśnić jak sprawdzić czy bezpiecznik jest dobry i jak wymienić :]


Na górę
 Tytuł:
Post: 18-03-2014, 07:40 
Offline

Rejestracja: 12-10-2013, 17:28
Posty: 10
Po lewej od kierownicy pod włącznikiem świateł (przynajmniej w "dwójce") masz klapkę. Po jej zdjęciu masz bezpieczniki a na klapce naklejkę który jest od czego. Szukasz bezpiecznika opisanego jako "Radio Dome" i wyjmujesz go. Czy spalony oceniasz na oko, jeśli drucik jest przerwany to bezpiecznik do wymiany.

Obrazek


Na górę
Post: 05-01-2019, 15:09 
Offline

Rejestracja: 03-08-2016, 07:14
Posty: 9
Lokalizacja: podkarpacie
Suzuki: Ignis II 1.3 benzyna
Witam,
Po wymianie akumulatora miałem problem jak autor wątku. Jednak okazało się że radio działa (udało mi się po pamięci wprowadzić kod) ale nie działa wyświetlacz.
I tu moje pytanie czy jest jakiś osobny bezpiecznik wyświetlacza czy może padło samo podświetlenie. Czy tam jest jakaś wymienna żaróweczka??


Na górę
Post: 20-02-2023, 08:27 
Offline

Rejestracja: 03-10-2016, 08:45
Posty: 2
Suzuki: Vitara
Dokładnie taka sama historia .

Nie działa wyświetlacz , radio ma podswietlenie .
Bezpiecznik RADIO DOME sprawdziłem - nie jest spalony

Przed demontażem radia wyświetlacz działał , radio demontowałem bo nie miałem kodu a odłączyłem akumulator .

pozdrawiam


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]