Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 20-03-2019, 17:07

Strefa czasowa UTC+01:00

Regulamin forum

WSZYSTKIE TRANSAKCJE W RAMACH NASZEJ GIEŁDY SĄ DOKONYWANE TYLKO I WYŁĄCZNIE NA WŁASNE RYZYKO OBU ZAINTERESOWANYCH STRON .
Zarząd Stowarzyszenia i Administracja Forum nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za przebieg i wynik transakcji.
Wymiana i zakupy prowadzone za pomocą naszej Giełdy oparte są na wzajemnym zaufaniu umawiających się stron oraz winny być poprzedzone stosownym sprawdzeniem wzajemnej wiarygodności poprzez wymianę prywatnych wiadomości (PW), maili oraz rozmów telefonicznych.

ZASADY

1. W GIEŁDZIE umieszczamy ogłoszenia dotyczące wyłącznie motoryzacji.
2. Ogłoszenie musi być umieszczone w odpowiednim dziale GIEŁDY.
3. Ogłoszenia muszą obowiązkowo zawierać opis przedmiotu (mile widziane zdjęcia), określenie ceny, lokalizację (w przypadku sprzedaży) i dane kontaktowe (np. telefon, e-mail, ewentualnie imię/nazwisko). Dodatkowo dopuszcza się możliwość umieszczenia linku do ogłoszenia umieszczonego w zewnętrznym, dostępnym bez logowania, serwisie ogłoszeniowym.
4. Ewentualne dyskusje pod ogłoszeniem winny ograniczać się wyłącznie do przedmiotowego towaru.
5. Jakiekolwiek zmiany w ofercie należy aktualizować na bieżąco.
6. W przypadku wątpliwości - moderator pozostaje do dyspozycji (prosimy korespondować za pomocą wiadomości prywatnych).

Autorzy ogłoszeń niespełniających powyższych warunków będą informowani o tym fakcie prywatną wiadomością/w założonym temacie, a brak wprowadzenia przez nich stosownych zmian w treści będzie skutkował usunięciem ogłoszenia.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość

Cześć,

Do sprzedania mam Suzuki Swift rocznik 2005 z silnikiem benzynowym 1.3 litra o mocy 92KM.
Samochód pochodzi z polskiego salonu, jestem trzecim właścicielem. Kupiony przeze mnie końcem 2015 jako bezwypadkowy, przez trzy lata użytkowania nie udało mi się znaleźć nic co wskazywałoby na inna przeszłość auta.

Okresowe przeglądy w ASO Suzuki prowadzone do 13.11.2017 (przy przebiegu 103 285).
Wykonany został wtedy tzw. 'duży przegląd' w skład którego wchodziło: wymiana oleju w silniku i skrzyni, filtrów, płynu hamulcowego, płynu chłodniczego, świec zapłonowych (NGK 7658 Laser Iridium), paska alternatora, paska klimatyzacji. Dodatkowo wymienione zostały szczęki hamulcowe oraz łożyska tylnych kół.
Ostatni przegląd wykonany został poza ASO przy przebiegu 117 700 km. W ciągu najbliższego 1000 km należy więc wykonać kolejny przegląd. Koszt filtrów i oleju silnikowego to około 160 zł.

Auto posiada dwa komplety opon: letnie Continental ContiPremiumContact 5 185/60R15 (kupione 10.10.2017, produkcja 2017) na felgach aluminiowych MOMO oraz zimowe Pirelli Snowcontrol Serie III 165/70R14 (kupione 10.11.2015, produkcja 2015) na felgach stalowych (kupione nowe, równocześnie z oponami).

Przegląd ważny do 20.08.2019, OC do 29.08.2019.
Średnie spalanie przez cały mój okres użytkowania: 6.976l/100km.

Wyposażenie:
Elektryczne przednie szyby,
Klimatyzacja, w pełni sprawna.
Komplet dwóch kluczyków (wraz z tabliczką z kodem immobilisera).
Centralny zamek z pilotem.
Kierownica multimedialna.
Wspomaganie kierownicy,
Immobiliser,
Alarm,
Komplet oryginalnych dywaników + dywaniki gumowe,
Dodatkowa mata ochronna bagażnika.

Dodatki:
Kierownica skórzana z wersji Sport,
Czujniki parkowania tylne z wyświetlaczem (obok lusterka wstecznego),
Światła do jazdy dziennej LED w miejscu świateł przeciwmgłowych,
Końcówka wydechu firmy Ulter
Zestaw głośnomówiący Bluetooth z opcją odtwarzania muzyki (A2DP).

Z wad samochodu:
rdza na prawym tylnym nadkolu (widoczne na zdjęciach),
kilka niewielkich odprysków na masce, podobnie na tylnym zderzaku,
lekko zmatowiona prawa przednia lampa.

Poza tym auto sprawne, użytkowane w ostatnim czasie głównie na dojazdy do pracy. Nigdy nie sprawiało żadnych problemów, z powodzeniem udało się nim odwiedzić m.in. Włochy i Chorwację.
Możliwość obejrzenia w okolicy Wadowic, najlepiej w weekend. Ewentualnie mogę dać kontakt do taty i auto będzie można obejrzeć również w tygodniu.
Sprzedaję ze względu na zakup Swifta Sport 2012. :)
Kontakt do mnie: 888-trzy-cztery-siedem-400 (najlepiej po 16 lub weekend) lub poprzez PW.
Więcej zdjęć na OTOMOTO: https://www.otomoto.pl/oferta/suzuki-swift-ID6BLDmP.html?

Obrazek

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00