Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 27-04-2024, 11:52

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 08-02-2024, 14:01 
Offline

Rejestracja: 08-02-2024, 13:56
Posty: 2
Suzuki: Swift
Witam,

posiadam Suzuki swift z 2022 rocznika. Posiadam następujący problem, gdyż często połączenie Apple Carplay nie jest stabilne. Gdy odpalam samochód często telefon nie jest wykrywany (oczywiście Bluetooth jest wykrywane), przez co nie mam możliwości korzystania z funkcjonalności Carplay. Próbowałem wielu kabli od tych za 5 zlotych do tych oryginalnych i nic nie działa. Od czasu do czasu działa Carplay ale jest to całkowicie losowo. Sprawdzałem czy temperatura wewnętrzna samochodu ma jakieś znaczenie ale póki co nie widzę korelacji. Czy jest możliwość zakupu jakiegoś urządzenia dzięki któremu możemy wykorzystywać Carplay poprzez Bluetooth, albo czy ktoś ma podobną przyczynę nie działającej funkcjonalności.


Na górę
Post: 08-02-2024, 20:28 
Offline

Rejestracja: 21-08-2022, 22:45
Posty: 178
Suzuki: swift shvs
na 99% winny jest kabelek łączący gniazdo usb z 'radiem'. ASO powinno go wymienic na nowy model, nieco dłuższy i inaczej ułożony (stary jest mocno naciagniety )


Na górę
Post: 08-02-2024, 23:30 
Offline

Rejestracja: 11-06-2023, 12:46
Posty: 38
Suzuki: Swift 1.2 Dualjet
u mnie jest taki problem że jak podłączę ze szybko telefon to albo nie działa albo działa niestabilnie. Odpalam auto i może po 20 sekundach podpinam telefon jak radio się całkowicie włączy. Nigdy nie wcześniej bo zawsze jest coś z tym połączeniem. Ale mowa tutaj o android auto. Pozdrawiam


Na górę
Post: 13-02-2024, 11:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14-07-2022, 17:59
Posty: 258
Lokalizacja: Gdynia
Suzuki: Swift
ja mam tylko od pewnego czasu coś takiego , że jak blublufa podlączam to moge rozmawiac ale o dziwo np muzyka juz nie chce przez samochód isć :_ ale ja mam te bieda wersje radia :)


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]