Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-04-2024, 00:26

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
Post: 08-09-2023, 19:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12-06-2022, 00:43
Posty: 93
Suzuki: Swift 1.0 Boosterjet
Cześć,
Czy komuś to udało się uruchomić. W menu włączone a przez rok zaświeciły mi się może raz. Idzie zima i byłby to miły dodatek.


Na górę
Post: 08-09-2023, 20:31 
Offline

Rejestracja: 21-08-2022, 22:45
Posty: 178
Suzuki: swift shvs
ale to chodzi o opcje, że przy otwieraniu/zamykaniu światła świecą? To tak, dziala prawidłowo. Sprawdzane , choć obecnie wyłączone.


Na górę
Post: 08-09-2023, 21:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12-06-2022, 00:43
Posty: 93
Suzuki: Swift 1.0 Boosterjet
TAk tylko tu się nazywa Guide me home. I bez błyskanie długimi się nie obejdzie? To jakiś poroniony japończyk wymyslił. W innych markach tego nie ma, że trzeba pamietać przed wyjściem o tym.


Na górę
Post: 10-09-2023, 14:26 
Offline

Rejestracja: 21-08-2022, 22:45
Posty: 178
Suzuki: swift shvs
jakie błyskanie długimi? światła sie zapalają w momencie kliknięcia na kluczyku open/close. Tyle Błyskanie długimi to właśnie miałęm w poprzednim aucie, made in usa


Na górę
Post: 10-09-2023, 18:48 
Offline

Rejestracja: 10-09-2023, 18:44
Posty: 2
Suzuki: Swift
toolpusher pisze:
Cześć,
Czy komuś to udało się uruchomić. W menu włączone a przez rok zaświeciły mi się może raz. Idzie zima i byłby to miły dodatek.

Witam gdzie się to włącza w menu? po serwisie oleju jakiś magik wyłączył i światła się nie zapalają po otwarciu z pilota


Na górę
Post: 10-09-2023, 18:49 
Offline

Rejestracja: 10-09-2023, 18:44
Posty: 2
Suzuki: Swift
wjarzab pisze:
ale to chodzi o opcje, że przy otwieraniu/zamykaniu światła świecą? To tak, dziala prawidłowo. Sprawdzane , choć obecnie wyłączone.
A jak włączyć z powrotem?


Na górę
Post: 10-09-2023, 23:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12-06-2022, 00:43
Posty: 93
Suzuki: Swift 1.0 Boosterjet
wjarzab pisze:
jakie błyskanie długimi? światła sie zapalają w momencie kliknięcia na kluczyku open/close. Tyle Błyskanie długimi to właśnie miałęm w poprzednim aucie, made in usa


No to mi się nie zaświeca w poradnikach wszędzie pisze że przed wyjściem trzeba mrugnąć długimi inaczej sytem nie będzie działał.
https://www.youtube.com/watch?v=t79bPuQ8Lmo
Sięgnałem do instrukcji i tam też pisze że trzeba mrugnąć długimi przed otwarciem drzwi. Jaki m cudem u Ciebie działa bez?


Na górę
Post: 11-09-2023, 11:42 
Offline

Rejestracja: 21-08-2022, 22:45
Posty: 178
Suzuki: swift shvs
toolpusher pisze:
wjarzab pisze:
jakie błyskanie długimi? światła sie zapalają w momencie kliknięcia na kluczyku open/close. Tyle Błyskanie długimi to właśnie miałęm w poprzednim aucie, made in usa


No to mi się nie zaświeca w poradnikach wszędzie pisze że przed wyjściem trzeba mrugnąć długimi inaczej sytem nie będzie działał.
https://www.youtube.com/watch?v=t79bPuQ8Lmo
Sięgnałem do instrukcji i tam też pisze że trzeba mrugnąć długimi przed otwarciem drzwi. Jaki m cudem u Ciebie działa bez?



A masz
automatyczne światła? Z czujnikem zmierzchu i automatyczne długie? Bo ja mam i może dlatego? jak nie to nie wiem.


OK. już wiem. To przy otwieraniu dziala z pilota i tak tez sobie swiecilem, ze najpierw otwieralem otwarte auto przy wychodzeniu, a potem zamykałem. A potem to wszystko wyłączyłem w diabły ;)


Na górę
Post: 11-09-2023, 15:31 
Offline

Rejestracja: 22-05-2017, 23:09
Posty: 102
Lokalizacja: Inowrocław
Suzuki: Swift 1.2
jakas tam logika jest, pewnie 'eko'

jak wysiadasz z auta to widzisz czy ciemno na tyle ze by sie przydalo (bo sam czujnik jest czujnikiem zmierzchu, ustawionym pod moment w ktorym wg. prawa maja sie zalaczyc swiatla mijania) czy nie, i jak jest to pstrykasz dlugimi i masz jeszcze przez chwile mijania i cala reszte, a jak nie pstrykniesz to nie leci prad i Greta jest szczesliwa ;)

opcjonalnie, jest ciemno jak wiadomo gdzie, i caly czas jechales na dlugich, wtedy po zgaszeniu auta i wylaczeniu dlugich masz z automatu 'coming back' zebys nie wywinal orla ;)

generalnie opcja swiatel przy otwieraniu sie jednak przydaje i szkoda ja wylaczac (jest w instrukcji jak przywrocic...) - nic sie nie dzieje ani z akumulatorem ani z zarowkami


Na górę
Post: 11-09-2023, 19:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12-06-2022, 00:43
Posty: 93
Suzuki: Swift 1.0 Boosterjet
Mam auto z najbogatszą wersją i automatem na długich.
Ale jaka logika. Jak nie chcę to wyłączam w menu a jak chce to włączam. Po to jest czujnik zmierzchu żeby nie załączał gdy jest jasno. Po co mam jeszcze mrugać światłami. Za chwilę każą śpiewać i tańczyć co już sie pomału ziszcza bo niektóre firmy każą płacić abonament za wyposażenie. Skończy Ci się kasa i nie będziesz miał podgrzewanych siedzeń i będzie "grosza rzuć wiedźminowi" leciało z glośnikow przy każdym zapłonie.


Na górę
Post: 11-09-2023, 21:56 
Offline

Rejestracja: 22-05-2017, 23:09
Posty: 102
Lokalizacja: Inowrocław
Suzuki: Swift 1.2
po to zebys za czesto nie uzywal :)

z takiego samego powodu start stopy i inne pikadla musisz wyklikiwac po kazdym odpaleniu auta, dla dobra swojego, i planety...


Na górę
Post: 12-09-2023, 20:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12-06-2022, 00:43
Posty: 93
Suzuki: Swift 1.0 Boosterjet
No mam Boosterjeta i SHVC i to im jeszcze mało :lol: Greta powinna być zadowolona.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]