Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-04-2024, 00:24

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Post: 24-04-2023, 12:39 
Offline

Rejestracja: 08-05-2019, 21:18
Posty: 34
Suzuki: Baleno
Witam, czy ejst jakis program czy apliakcja zeby mozna zmienic parametry auta swift czy Baleno? Na przyklad wylaczenie wycieraczki tylnej, wlaczenie funkcji ukrytych?


Na górę
Post: 26-04-2023, 19:35 
Offline

Rejestracja: 12-11-2022, 20:49
Posty: 19
Suzuki: Swift
Spróbuj program SZ viewer jest program pod windowsa oraz apka na androida. Widziałem na yt jak koleś w tym programi mógł włączać i wyłączać funkcje. Daj znać czy się udało i jakim modułem obd2 się łączysz?


Na górę
Post: 26-04-2023, 20:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12-06-2022, 00:43
Posty: 93
Suzuki: Swift 1.0 Boosterjet
https://www.youtube.com/watch?v=Ce_3VUGrFrw&t=218s


Na górę
Post: 27-04-2023, 07:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14-07-2022, 17:59
Posty: 258
Lokalizacja: Gdynia
Suzuki: Swift
wszystko fajnie pytanie tylko czy jakies funkcje ma swift :D może dałoby się stopstart całkowicie odlączyć :) bo nawet jeśli zakładając swift premium ma wszystkie wiązki pod gadzety dostępne w w wersji premium plus. to apka raczej nic mi niedoda jeśli nie ma kamer/czujników/radarów itp :)


Na górę
Post: 27-04-2023, 07:32 
Offline

Rejestracja: 23-03-2018, 12:21
Posty: 233
to jest jak sama nazwa mówi "viewer".
bardzo wątpię czy jest jakikolwiek darmowy program którym możesz coś zakodować w Suzuki.


Na górę
Post: 27-04-2023, 18:36 
Offline

Rejestracja: 22-05-2017, 23:09
Posty: 102
Lokalizacja: Inowrocław
Suzuki: Swift 1.2
ale tj przeciez swift, czego oczekujesz?

co sie dalo jest zgodnie z kodeksem samurajow, mechanicznie, prosto ;)

tu aso nie potrafi glupiego zamka ustawic zeby po ruszeniu ryglowal bo producent nie przewidzial, a bajery (swiatla na dzien dobry czy cos) co uwzglednili mozesz sam wyklikac z menu (jest w instrukcji - najpierw tam poczytaj)

start stopa nie sadze zeby sie dalo wylaczyc na stale bo homologacja i podatki zalezne od emisji, wiec tylko jakas gleboka ingerencja w oprogramowanie


Na górę
Post: 27-04-2023, 21:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07-12-2021, 16:04
Posty: 94
Lokalizacja: Wrocław
Suzuki: SwiftFL Hybrid CVT
Dokładnie tu szału nie będzie. W grupie audi vw bmw jest trochę inaczej można odblokować więcej opcji tutaj ciężej o oprogramowanie i komputery raczej tak zrobione, że tam nie przewidziano odblokowywania jakiś opcji. Raczej trzeba skupić się na konkretach. Wyłączenie wycieraczki tylniej? Po co w jakim celu przecież można dać przełącznik na off ona nie będzie sama się włączać. System start stop to trzeba kupić moduł odwracający działanie przycisku start stop i system zawsze będzie wyłączony a naciśnięcie przycisku spowoduje włączenie systemu. Może są jakieś ukryte menu itp a może istnieje jakieś oprogramowanie do modyfikacji o czym nie wiem, ale raczej bym się nie nastawiał, że będzie wiele możliwości jak w niemieckich samochodach. Tak czy inaczej też jestem ciekaw czy coś takiego istnieje.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]