Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 19-03-2024, 09:56

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 16-10-2022, 17:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07-12-2021, 16:04
Posty: 92
Lokalizacja: Wrocław
Suzuki: SwiftFL Hybrid CVT
Witam,
Czy ktoś ostatnio robił przegląd po roku ile obecnie kosztuje? Jak wygląda zakres? Olej filtr czy cos jeszcze robią? Dezynfekcja klimy czy filtr kabinowy? Sprawdzenie samochodu?
Dodatkowo płatny jest przegląd lakieru i podwozia czy też to robicie ? Ja mam zakonserwowane podwozie może jeden raz zrobię przegląd jeszcze się zastanowie.


Na górę
Post: 05-11-2022, 08:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14-07-2022, 17:59
Posty: 246
Lokalizacja: Gdynia
Suzuki: Swift
Ceny sa delikatnie mówiąc plynne i pewnie wyższe. Mi powiedzieli ze prawdopodobnie będzie to kosztować 1200-1300 zl brutto. I to jest ten mały przegląd, więc wymiana oleju i wszystkich filtrów. Pod tym względem żałuje że suzuki ma 3 letnia gwarancję a nie 2 letnią bo bym jechal jak z poprzednim autem to jednego starszego pana, świetny mechanik :D i nie naciąga na dodatkowe zbędne koszta :)


Na górę
Post: 05-11-2022, 14:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07-12-2021, 16:04
Posty: 92
Lokalizacja: Wrocław
Suzuki: SwiftFL Hybrid CVT
No właśnie z tymi wszystkimi filtrami to mam wątpliwości, według książki jest tylko wymiana oleju i filtru oleju, a reszta to tylko sprawdzenie więc pewnie nie wymieniają filtra powietrza i kabinowego (według instrukcji dopiero przy 36 miesiącach). (Może inaczej pewnie wymienią jak dopłacisz ). Mi też coś mówili o 1200 zł brutto o ile pamiętam. Z tą gwarancją to wiesz zależy od podejścia, nie pojedziesz na serwis masz na rok od kupna, pojedziesz po roku to masz na dwa lata, pojedziesz drugi raz to masz na 3 lata.


Na górę
Post: 05-11-2022, 15:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12-06-2022, 00:43
Posty: 93
Suzuki: Swift 1.0 Boosterjet
Do przeglądów gawrancyjnych nie trzeba jechać do ASO. Przepisy się zmieniły w 2010 - dyrektywa GVO.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]