Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 19-03-2024, 05:50

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Post: 14-12-2021, 22:19 
Offline

Rejestracja: 14-12-2021, 19:18
Posty: 6
Suzuki: Swift
Dzien dobry, od tygodnia jak odebralem swift premium od poczatku nie dziala mi mikrofon zestawu glosnomowiacego, ja slysze dana osoba, ona mnie nie, glucha cisza. probowalem z dwoma telefonami, parokrotnie je parowalem i odparowywalem, zgody w telefonie sa ustawione. moge streamowac muzuke i wykonywac polaczenia, jednak mikrofon nie dziala w trakcie rozmowy. Wyglada to tak jakby mikrofon byl fizycznie odpiety od zestawu. czy ktos wie gdzie wogole umieszczony jest mikrofon w aucie? czy ktos mial podobny problem? niedlugo pierwszy przeglad, napewno to zglosze, natomiast interesuje mnie czy ktos juz przez to przechodzil, zeby serwis nie musial wywazac otartych drzwi. dziekuje i pozdrawiam.


Na górę
Post: 04-01-2022, 14:14 
Offline

Rejestracja: 04-01-2022, 14:02
Posty: 1
Suzuki: Vitara AllGrip
Witam,jestem ciekaw czy rozwiązał Pan problem z mikrofonem,bo u mnie jest dokładnie ten sam problem?


Na górę
Post: 09-02-2022, 22:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07-12-2021, 16:04
Posty: 92
Lokalizacja: Wrocław
Suzuki: SwiftFL Hybrid CVT
Witam, odebrałem swifta premium w styczniu, mam identyczny problem, próby robione na dwóch telefonach xiaomi i samsungu efekt jak wyżej rozmówca mnie nie słyszy. Problemu nie będzie w wersji premium plus, bo mają inny system multimedialny. Zwróciłem uwagę w ASO przy odbiorze mają sprawdzić przy pierwszym przeglądzie. A u Was coś się wyjaśniło? Jest jakieś rozwiązanie tego problemu?
Czy to brak kompatybilności akurat tych modeli telefonu? W ustawieniach radia ani telefonu już nie widzę opcji które można by zmienić, aby coś jeszcze przetestować.
Zastanawiam się jeszcze nad tym, że na radiu wyskakuje kod 0000 do parowania, a na telefonie nie prosi, aby go wpisać.


Na górę
Post: 14-02-2022, 10:32 
Offline

Rejestracja: 19-10-2021, 10:59
Posty: 34
Lokalizacja: Katowice
Suzuki: swift 2020 CVT
Cześć,

miałem podobny problem. Zakupiłem auto, które odebrałem pod koniec listopada. Sprzedawca nie poinformował mnie, że będzie tam radio zastepcze. Dokladnie Pioneer G-220BT. Te radio nie dosc, ze wyglada jakby było z 2010r, nie ma polskiego jezyka to dodatkowo ma wbudowany mikrofon. Jakość jest tragiczna. Byłem juz na pierwszym przeglądzie w MMCars Katowice. Potwierdzili problem z mikrofonem. Pan z serwisu wspominał cos o tym, że duzo osob zgłasza problemy z mikrofonem i maja je wymieniać. Niestety nie tyczy sie to mojego modelu Premium Plus CVT bo do tego radia nie da sie doinstalować mikrofonu zewnetrznego.
Doradca seriwsowy był jednak naprawde miły i chciał pomoc w rozwiazaniu problemu. Opisałem cała sytuacje jak wyglądała sprawa kupna auta i powiedział, że napisze maila do Suzuki, moze uda sie cos z tym zrobic. Za dwa dni otrzymałem telefon ze do 2tygodni ma dotrzeć jakieś nowsze radio i mi je wymienia. Nie wiem jakie, ale w środe mijają 2 tygodnie to dam znać jak sie rozwiazała sytuacja. Radio ma mieć juz mozliwosć podpiecia zewnetrznego mikrofonu.


Na górę
Post: 16-02-2022, 12:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07-12-2021, 16:04
Posty: 92
Lokalizacja: Wrocław
Suzuki: SwiftFL Hybrid CVT
Dzwonili do mnie z ASO, będą wymieniać mi mirkrofon na nowy w ramach gwarancji. W wersji Premium jest osobny mikrofon więc nie będzie z tym problemów. W drugiej połowie Marca będę na serwisie to napiszę czy wszystko dobrze.


Na górę
Post: 17-02-2022, 18:23 
Offline

Rejestracja: 14-12-2021, 19:18
Posty: 6
Suzuki: Swift
u mnie brakowalo mikrofonu i wiazki kablowej! dopiero mi to wymienili.


Na górę
Post: 17-02-2022, 18:25 
Offline

Rejestracja: 19-10-2021, 10:59
Posty: 34
Lokalizacja: Katowice
Suzuki: swift 2020 CVT
Do mnie tez dzwonili i wymieniaja mi w Poniedziałek radio z Pioneer 220BT na model 240BT - juz z zewnetrznym mikrofonem.


Na górę
Post: 28-03-2022, 20:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07-12-2021, 16:04
Posty: 92
Lokalizacja: Wrocław
Suzuki: SwiftFL Hybrid CVT
Mikrofon wymienili w ramach gwarancji, wszystko działa jak należy.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]