Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl
http://www.suzukiklub.pl/forum/

Koniec gwarancji i co dalej...?
http://www.suzukiklub.pl/forum/viewtopic.php?f=107&t=20801
Strona 1 z 1

Autor:  jarcyq [ 11-10-2021, 12:53 ]
Tytuł:  Koniec gwarancji i co dalej...?

Witam koledzy.

Z racji tego, że w tym roku skończyła mi się gwarancja Suzuki i pierwszy raz mam nowe auto z tak krótkim okresem gwarancyjnym, chciałbym się Was zapytać jak postępujęcie po tym okresie w przypadku przeglądów i wymian. Nadal jeżdzicie z tym do ASO czy macie swoje sprawdzone warsztaty, które zrobią Wam wpis w książce serwisowej? Wiadomo, że u autoryzowanych wygodniej, bo o części czy płyny nie trzeba się martwić, ale też należy liczyć się z większymi kosztami no i jak widzą, że auto po gwarancji to czy sobie czegoś nie wymyślą po drodzę, żeby wymienic i skasować.
Będę wdzięczny za Wasze doświadczenia.

Pozdrawiam.

Autor:  wawax [ 11-10-2021, 15:09 ]
Tytuł:  Re: Koniec gwarancji i co dalej...?

Jeśli jesteś zadowolony z ASO to kontynuuj. Ja trzeci przegląd już robiłem w znajomym warsztacie, bo 1) zawsze mi zwrócą uwagę na jakieś drobiazgi - niekoniecznie po to, aby zaraz za to skasować, czasem uprzedzą o możliwych problemach, 2) mam blisko, 3) jest znacznie taniej. W tej kolejności. W poprzednim aucie korzystałem 8 lat z ASO, bo spełniali 2 pierwsze warunki. ASO w Suzuki (sprawdzałem 2) nie spełnia żadnego. Do tego kilka razy wprowadzali mnie w błąd (dobrze, że informacje można szybko sprawdzić na forum).

Autor:  hunter3006 [ 13-10-2021, 18:14 ]
Tytuł:  Re: Koniec gwarancji i co dalej...?

Serwisuj tam gdzie masz sprawdzonych fachowcow. Jak nie masz to zostaje ASO bo chcac nie chcac krecac sie przy ciagle tych samych modelach cos sie naucza i zrobia dobrze jak nie bedzie to poniedzialek rano. A oszukac moga ciebie wszedzie (brak wymiany tego za co zaplaciles, wydumane naprawy, podmienianie czesci, upuszczenie czynnika z klimy itp itd) i w razie czego latwiej walczyc ze znana marka dbajaca o wizerunek niz z jakims Janusz-mechem co stawia sie na rozprawie tylko jak go doprowadza. ;)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+01:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/