Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 06-05-2024, 23:52

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 16-05-2012, 13:44 
Offline

Rejestracja: 16-05-2012, 10:48
Posty: 3
Cze, kupilem niedawno swifta 2011 1.2 club, czyli w wersji podstawowej i cholernie brakuje mi obrotomierza. Zamierzam kupic ten ze splasha i zamontowac go na desce, ale jak mi powiedziano w serwisie, jest to bardzo ciezka sprawa, wymagajaca przerobienia wiazki el. Tak mi sie zdaje, ze wiazka powinna byc ta sama co w wersjach z obrotomierzem (np. comfort). Czy ktos sie orientuje, czy jest to kwestia kilku srub, wpiecia kostki, czy raczej jest to dluzsza zabawa?
dzieki


Na górę
 Tytuł:
Post: 16-05-2012, 16:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12-02-2011, 04:22
Posty: 224
Suzuki: Alto
Nie wiem jak w Swifcie, ale np. w Alto w wersji bez obrotomierza (tylko taka jest na naszym rynku) nie ma fabrycznie pociągniętej wiązki z wtyczką i trzeba rzeźbić, mimo podłączania fabrycznego obrotomierza przystosowanego do tego modelu (tylko do innej wersji wyposażeniowej), więc bardzo bym się zdziwił gdyby taka wiązka z wtyczką do obrotomierza ze Splasha czekała w Swifcie, zwłaszcza biorąc pod uwagę że tam obrotomierz jest zintegrowany z licznikiem, a nie montowany osobno. Swoją drogą - może wystarczy wymiana licznika na taki z obrotomierzem?
Z obrotomierza w Alto (tak jak w Splashu) wychodzą cztery kable - zasilanie, masa, sterowanie podświetleniem i wejście sygnału obrotów.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]