Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 14-05-2024, 22:49

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Post: 09-02-2012, 11:42 
Offline

Rejestracja: 09-02-2012, 10:44
Posty: 2
Lokalizacja: Łódź
Z racji pierwszego mojego postu - witam serdecznie.
Pochwalcie się proszę czy udało się Wam wykombinować jakiś sposób unieruchomienia szpargałów w bagażniku (apteczka, gaśnica, jakaś butelka z płynem itp.)? Koleżka, któremu regularnie udowadniam wyższość mojej Suzy nad jego Fabią, ma jeden kontrargument - fabryczne siatki do bagażnika skutecznie mocujące takie klamoty. Z lewej strony komory bagażnika Swifta jest haczyk, na tylnych ściankach foteli też są zaczepy- można by chyba coś wykombinować bo gotowych rozwiązań brak. :(

Pozdrawiam


Na górę
 Tytuł:
Post: 09-02-2012, 12:21 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03-08-2006, 11:13
Posty: 12235
Lokalizacja: CB - CIN - CT
Suzuki: Vitara 1.6 AllGrip
W katalogu akcesoriów jest tylko to:

990E0-68L34-0000
Obrazek


Na górę
Post: 09-02-2012, 12:59 
Offline

Rejestracja: 22-03-2011, 20:21
Posty: 222
Lokalizacja: Białystok
Suzuki: Swift
Zdzisław pisze:
Z racji pierwszego mojego postu - witam serdecznie.
Pochwalcie się proszę czy udało się Wam wykombinować jakiś sposób unieruchomienia szpargałów w bagażniku (apteczka, gaśnica, jakaś butelka z płynem itp.)? Koleżka, któremu regularnie udowadniam wyższość mojej Suzy nad jego Fabią, ma jeden kontrargument - fabryczne siatki do bagażnika skutecznie mocujące takie klamoty. Z lewej strony komory bagażnika Swifta jest haczyk, na tylnych ściankach foteli też są zaczepy- można by chyba coś wykombinować bo gotowych rozwiązań brak. :(
Pozdrawiam

Gaśnicę na rzep zrobiłem sam. Jest umocowana na lewym płacie tapicerki, w zagłębieniu tak za lampą patrząc. Jak będe miał aparat zrobię fotke. Wyszło mi cos takiego jak poniżej:
http://fireshop.pl/pokrowiec-na-gasnice ... -1442.html
tylko bez pokrowca, wykorzystałem uchwyt gaśnicy, który dostałem z salonu wraz z nią. Trójkąt mam zamocowany do podłogi w bagażniku przy łaczeniu z oparciem kanapy tylnej na rzepy - bardzo dobrze się sprawdza. Jako znany chyba już na forum fan skody :) powiem ze koleżka troche racji ma - w fabii (I) jest w bagażniku specjalne miejsce na gaśnice z firmowym rzepem, a w swifcie nie wiadomo co z nia zrobic. Ale z drugiej strony mocowanie tapicerki bagaznika i jej solidność wydają mi sie lepsze w swifcie.


Na górę
 Tytuł:
Post: 09-02-2012, 16:40 
Offline

Rejestracja: 09-02-2012, 10:44
Posty: 2
Lokalizacja: Łódź
Dzięki, pomysł z mocowaniem gaśnicy "na rzepa" kupuję! Cena gotowego jest raczej do przyjęcia. Avalanche - ta siatka chyba nie do Swifta MK6? W katalogu akcesoriów który mam niczego takiego nie ma.


Na górę
 Tytuł:
Post: 09-02-2012, 17:13 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03-08-2006, 11:13
Posty: 12235
Lokalizacja: CB - CIN - CT
Suzuki: Vitara 1.6 AllGrip
Nie wiem czemu założyłem, że to nowy Swift (może dlatego, że nie napisałeś czym jeździsz ;) ).
W takim razie trzeba coś dopasować lub samemu sklecić. :|


Na górę
 Tytuł:
Post: 10-02-2012, 19:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22-11-2011, 23:34
Posty: 46
Lokalizacja: Warszawa
Suzuki: S-Cross 4x4 2015 r.
A nie lepiej na Allegro poszukać siatek do bagażnika na rzepy lub kuferków/toreb też na rzep? Jest tego pełno w różnych rozmiarach.


Na górę
 Tytuł:
Post: 23-04-2012, 20:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04-12-2009, 18:21
Posty: 11
Lokalizacja: Lublin
Ja mam prosty patent, kupuję zwykłe gumki z haczykami do mocowania bagaży na motocykl i spinam wszystko razem żeby nie latało :p


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]