Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 16-06-2024, 01:08

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 25-08-2011, 16:25 
Offline

Rejestracja: 25-08-2011, 15:46
Posty: 5
Witajcie.

Zostałem szczęśliwym posiadaczem Swifta Sport z 2009 roku, po bardzo delikatnej przycierce z prawej (pasażera) strony. Aby go naprawić potrzebuje wymienić zderzak przedni, błotnik prawy, lusterko i zbiorniczek do spryskiwacza ?

Nie mogę tego zrobić w ASO (koszty) i chciałbym skompletować wszystkie części np. z Allegro i dać do naprawy.

I tutaj mam pytanie czy wymienione części będą pasowały do mojego Sporta (z 2009 roku) z samochodu z 2007/2008 roku ? (oczywiście z wersji Sport ale 2 lata starszej niż moja czy są jakieś różnice jeśli są to jakie w karoserii ?)

Bardzo proszę o odpowiedź konkretną kogoś kto wie, nigdzie jednoznacznej odpowiedzi nie mogę znaleźć, czy były różnice w tych samochodach w rocznikach, lusterko mam bez kierunkowskazu, jest on w błotniku.

Dziękuję i pozdrawiam !!!


Na górę
 Tytuł:
Post: 06-09-2011, 12:31 
Offline

Rejestracja: 26-10-2010, 10:23
Posty: 10
Lokalizacja: Szczecin
Z tego co wiem to błotniki są takie same we wszystkich wersjach, więc nie powinno być problemu. Zderzak wiadomo - musi być od SSS, nie było różnicy w czasie tych kilku lat produkcji. Zbiorniczek to raczej serwis, bo do SSS raczej nie dostaniesz na allegro (każda wersja silnikowa ma inny). Zawsze można posklejać, bo wbrew pozorom to dość drogi kawałek plastiku. Lusterka są także identyczne dla wszystkich wersji, jedynie zwróć uwagę na to, by miały podgrzewanie (bo pewnie takowe masz) i były elektryczne.


Na górę
 Tytuł:
Post: 08-09-2011, 14:43 
Offline

Rejestracja: 02-06-2011, 11:23
Posty: 5
Lokalizacja: Pyrlandia
Suzuki: SX4
U mnie części się nie różniły z tymi z przed liftu i po lifcie. Wymieniałem wanne z tyłu i wszystko było to samo. Jedynie lampy się różniły, po lifcie są inne. Proponuję podjechać do serwisu i w komputerze sprawdzić czy się różnią. U mnie pomogli bez problemu. I nawet jak zamawiałem to ceny wyszły tańsze niż na allegro za używane więc proponuję prześledzić. Nadmienie że mam wersję 5cio drzwiową. Pozdro


Na górę
 Tytuł:
Post: 09-09-2011, 06:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05-02-2009, 17:37
Posty: 88
Lokalizacja: Poznań
Kacpeross82 pisze:
I nawet jak zamawiałem to ceny wyszły tańsze niż na allegro za używane

Nie wierzę... co jest tańsze? Mój dotychczasowy kontakt z działem sprzedaży części
ograniczał się do pytania o cenę i pożegnania się po jej usłyszeniu.


Na górę
 Tytuł:
Post: 11-09-2011, 13:45 
Offline

Rejestracja: 02-06-2011, 11:23
Posty: 5
Lokalizacja: Pyrlandia
Suzuki: SX4
Konkretnie wanna wyszła w dobrej cenie, ślizgi zderzaka, układ podświetlenia tablicy. Wiadomo kilka elementów było cenowo wygórowane ale te które wypisałem wyszły taniej niż za używane.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]