Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 23-04-2024, 13:38

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Woda w progach
Post: 09-03-2023, 17:58 
Offline

Rejestracja: 09-03-2023, 17:35
Posty: 1
Suzuki: mk6
Witam,
Suzuki mk6 2008r.
3 miesiące temu robiłem progi, po ostatnim deszczowym weekendzie słychać przelewającą się wodę w lewym progu.
Po wjechaniu na kanał można zauważyć sączącą się wodę oraz mokre plamy na progach po obu stronach (pomimo suchego podwozia).
Ostatnio pojechałem do blacharza, który robił te progi (ponownie do nich zajrzy w ramach reklamacji). Powiedział, że pierwszy raz ma styczność z takim przypadkiem kiedy woda w takiej ilości zbiera się woda. W obydwu progach nawiercił dziury (z lewego wylała się pokaźna ilość wody, w prawym nic nie wyleciało jednak jest on mokry od środka).

Piszę ten post w celu zapytania Was czy macie może jakieś podejrzenia, którędy ta woda może dostawać się do progów? Jak temu zapobiec na przyszłość?

Czy po wysuszeniu i naprawie progów zostawić nawiercone otwory(z zaślepkami) aby zabezpieczyć się w razie ponownego pojawienia się wody w większej ilości?

Prosiłbym o jakieś pomysły gdzie szukać przyczyny napływającej wody do progów.

Pozdrawiam,
Kajetan.


Na górę
Post: 09-03-2023, 19:24 
Offline

Rejestracja: 21-08-2022, 22:45
Posty: 177
Suzuki: swift shvs
według mojej wiedzy i praktyki woda ZAWSZE sobie znajdzie miejsce którędy może sobie wpłynąć i trzeba robić wszystko żeby miała którędy wylecieć.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]