Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 27-04-2024, 11:41

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 14-04-2022, 11:31 
Offline

Rejestracja: 14-04-2022, 11:08
Posty: 5
Witajcie.

Pacjent to Swift 1.3 2006 benzyna.

Ostatnio dopadł mnie dziwny (elektryczny?) problem. Otóż w czasie jazdy zaczęła się włączać lampka oświetlenia wewnętrznego, później razem z lampką zaczęła się włączać ikona otwartych drzwi a w tej chwili jeszcze przestał działać prędkościomierz. Wyrzuciło błąd P0500 czyli awaria czujnika prędkości. Możecie mi podpowiedzieć gdzie szukać rozwiązania problemu? Podejrzewam że to może układ zegarów szwankuje ale nie mam tego samochodu jeszcze na tyle długo żeby coś przy nim grzebać wcześniej więc wiedzy mi brakuje. Czy te jaja z lampką i ikoną otwartych drzwi może być związana z czujnikiem prędkości albo jakaś jeszcze inną awaria zegarów?


Na górę
Post: 14-04-2022, 16:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15-12-2018, 20:22
Posty: 178
Suzuki: Swift
Awarie czujnika prędkości, a co za tym idzie niedziałający prędkościomierz i szwankujące naliczanie przebiegu, wskazanie temp. zewnetrznej oraz spalania to chleb powszedni w Swiftach mk6 ze skrzynią ZN0. Natomiast standardowo nie mają one połączenia z usterkami, o których piszesz (lampka i kontrolka). Możesz mieć uszkodzoną krańcówkę w którychś drzwiach albo przetarty kabel w przelotce przy drzwiach.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]