Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 19-04-2024, 15:11

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 05-12-2021, 23:23 
Offline

Rejestracja: 05-12-2021, 23:19
Posty: 4
Suzuki: swift
Witam wszystkich serdecznie zakupiłem swifta z 2006 r 1.3 92km pb mam pytanie mianowicie ma trochę korozji na progach raczej do wyczyszczenia i pomalowania od strony podwozia plus tył auta również naloty na belce i mocowania belki też raczej do wyczyszczenia czy to normalne jak jest u was.? Czy Będzie to tak szybko szło ze nie ma sensu robić proszę o rady. drugi problem to układ kierowniczy mianowicie auto gdy skręcę kierownicą 10 cm w lewo lub prawo to gdy puszczę to kiera zostaje w tym miejscu. zauważyłem że pukają poduszki/łożysko amora przód raczej z góry czy to może wpływać na zachowanie kierownicy wspomaganie działa, podczas jazdy 100-110 trzeba go pilnować bo troszkę myszkuje nie prowadzi się pewnie. Proszę o podpowiedzi i z góry dziękuję.


Na górę
Post: 06-12-2021, 21:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15-12-2018, 20:22
Posty: 175
Suzuki: Swift
Korozja: wyczyścić i zabezpieczyć jak najszybciej. Rudą trzeba wyganiać w zalążku, później to trudniejsze, droższe i bardziej czasochłonne.
U mnie w jednym egzemplarzu mk6 po zakupie były dosłownie 2 miejsca z nalotem; wyczyszczone, zabezpieczone. W drugim egzemplarzu (2 lata starszym + niegarażowanym w przeszłości) było znacznie więcej roboty, sanki trzeba było pospawać. Gdyby ktoś się tym zajął wcześniej to problemu by nie było, z drugiej strony przynajmniej wiem co i jak mam zrobione ;)


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]