Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 19-04-2024, 21:12

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 16-08-2020, 10:25 
Offline

Rejestracja: 16-08-2020, 09:41
Posty: 1
Cześć wszystkim.

Przymierzam się już powoli do zmiany samochodu i bardzo podoba mi się właśnie wymieniony w tytule Swift Sport od rocznika 2012. Szczerze powiedziawszy to chciałem dołączyć do grona użytkowników Suzuki już 5 lat temu w czasie gdy nadchodziła zmiana lecz budżet i brak sensownych ofert mnie od tego odwiódł lecz mimo tych pięciu lat wciąż mi ten samochód chodzi po głowie i mam nadzieję, że pomożecie mi rozwiać wątpliwości, wady i problemy z tym modelem. Może jeszcze z czasem dojdą jakieś pytania które wyleciały mi aktualnie z głowy.

Zatem zacznę od kwestii dla mnie bardzo ważnej z racji znajomości jak sprawa wygląda na naszych komisach samochodowych. Oto pytania:

1. Czy Swift Sport w rocznikach 2012-2017 był oferowany w sprzedaży w Polsce? Pytam z racji silnego unikania sprowadzanych pojazdów z zagranicy.

2. Jakie są największe bolączki/awarie tego modelu w kwestii mechanicznej jak i wyposażenia wnętrza?

3. Jak dobrze znosi zawieszenie nasze kochane drogi. Mimo lepszej jakości dróg wciąż jeszcze są trasy na których lepiej uważać.

4. Czy występują jak w każdym samochodzie jakieś konkretne problemy jak wysoka podatność elementów typu karoseria, podwozie na rdzę?

Na chwilę obecną to było by na tyle w kwestii pytań.

Pozdrawiam.


Na górę
Post: 02-09-2020, 18:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15-12-2018, 20:22
Posty: 175
Suzuki: Swift
1. Tak. Wyłącznie w wersji 3d, dla fanów 5d pozostaje import.
2. Mogą się zdarzyć tylko losowe drobiazgi, żadne większe problemy nie trapią tego modelu. Oczywiście przy zachowaniu dbałości o serwisowanie.
3. Zawieszenia w Swiftach są naprawdę trwałe, nawet na polskich drogach.
4. Karoseria zardzewieje tylko jeżeli samochód był nie do końca zgodnie ze sztuką naprawiany blacharsko. Rdzy pod spodem na razie próżno szukać, ale warto obserwować.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]