Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 25-04-2024, 23:33

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 13-06-2020, 13:39 
Offline

Rejestracja: 13-06-2020, 13:09
Posty: 4
Lokalizacja: Wieliczka
Suzuki: Swift IV
Witajcie Forumowicze!
Ponieważ jako "świerzak" nie mogą dodawać tematów w galeriach naszych aut, to pozwolę sobie doda temat tu (jeśli coś zrobię nie tak, to proszę o przeniesienie).
Przedstawiam Wam Swifta mojej Mamy, którego przetestowałem w ramach początków mojego kanału na Youtube :)
Zapraszam do oglądania i subskrybcji:
:D
https://youtu.be/3eDSSmpxoyk

_________________
Kocham motoryzację!


Na górę
Post: 13-06-2020, 18:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-02-2017, 21:36
Posty: 136
Suzuki: Swift 1.5
Fajny test. Brakowało mi tego na Youtube. Błąd się tylko wdarł jeśli chodzi o moc silnika 1,5 ;) Powodzenia i oczywiście zasubskrybowane.

_________________
Swift 1.5 2008


Na górę
Post: 14-06-2020, 10:00 
Offline

Rejestracja: 13-06-2020, 13:09
Posty: 4
Lokalizacja: Wieliczka
Suzuki: Swift IV
mimier pisze:
Fajny test. Brakowało mi tego na Youtube. Błąd się tylko wdarł jeśli chodzi o moc silnika 1,5 ;) Powodzenia i oczywiście zasubskrybowane.

Dzięki :) Co do mocy silnika 1.5 to właśnie nie pamiętałem :roll: a nie miałem tego w notatkach. Potem już nie miałem możliwości dograć, a nie lubię dogrywać z offu, znaczy podkładać tylko dźwięku do obrazu (wyjątek "ocena Kamila", którą robię po teście i dłuższych przemyśleniach.
Pozdrawiam!

_________________
Kocham motoryzację!


Na górę
Post: 14-06-2020, 11:54 
Offline

Rejestracja: 22-03-2011, 20:21
Posty: 222
Lokalizacja: Białystok
Suzuki: Swift
Gratulacje ! Bardzo fajny test, oglądałem z przyjemnością, nie przegadany i konkretny - masz talent. Ponieważ mam identycznego swifcika z 2010 (koniec produkcji 1.3, golas co prawda :) i "Węgier") od nowości to potwierdzam Twoje spostrzeżenia, z tym że nie udało mi się osiągnąć nawet w dużych korkach i dość dynamicznej jeździe 10 l/100 w mieście. Max. u mnie to zimą ok. 9l/100. Fakt faktem, że spalanie bywa spore jak na 1.3 pojemności. Ponadto zawieszenie daje frajdę w zakrętach (taki gokartcik :), ale jest twardawe i na nierównościach daje znać o sobie - słaby komfort. Skrzynia, owszem krótki skok i precyzja, ale 1 lubi haczyć - przynajmniej w "Węgrach". Twoja ocena generalna jak najbardziej obiektywna. Ja i żona bardzo lubimy naszego "bzyka" i w mojej ocenie kolejna generacja nie miała już tak fajnej całościowo linii nadwozia. Ta wersja 2005-2010 ma to "coś" miłego dla oka.
pozdrawiam
Mariusz


Na górę
Post: 19-06-2020, 16:59 
Offline

Rejestracja: 13-06-2020, 13:09
Posty: 4
Lokalizacja: Wieliczka
Suzuki: Swift IV
marius pisze:
Ta wersja 2005-2010 ma to "coś" miłego dla oka.
pozdrawiam
Mariusz

Dzięki za miły komentarz :) Zgadzam się, że ta generacja wygląda najlepiej :)
No i tak jak mówię w teście - to jeden z ostatnich samochodów z przed downsizingu. Silniki R4 a nie pierdziołki R3 o przyzwoitej dynamice. Co do spalania to nasz jeździ ściśle po Krakowie i to do najbardziej centrumowego centrum (Mama pracuje na rynku i ma wjazdówkę w strefę "B", czyli prawie pod same drzwi :) to przekłada się na średnie zużycie na poziomie 9,5 w lecie i troszkę ponad 10 w zimie (klima jest włączona niemal na stałe - w zimie też, żeby nie parowały szyby).

_________________
Kocham motoryzację!


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]