Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 26-04-2024, 19:34

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: 29-03-2020, 18:16 
Offline

Rejestracja: 26-02-2020, 13:31
Posty: 57
Suzuki: SX4 S-CROSS
Cześć, jako, że przeszło mi "za głośne" słuchanie muzyki, nie chcąc tracić miejsca w bagażniku i walczyć z podnoszeniem osłony z umieszczonym na niej bydlakiem żeby dostać się np. do koła zapasowego, postanowiłem sprawdzić jak będzie spisywał się kompaktowy subwoofer pod siedzenie. Wybór padł na PIONEER TS-WX130DA
Załącznik:
w.jpg

Nie spodziewałem się ani nie oczekiwałem wielkiej mocy... i faktycznie nie ma jej tam za wiele :D, ale wystarcza do więcej niż cichego, ale jeszcze nie mocnego uderzenia. Na pewno daje więcej (ładniejszych) dolnych częstotliwości niż przecięte seryjne głośniki w drzwiach.
Jako, że w moim aucie brak jest sygnału niskiego poziomu (RCA - cinch) musiałem podpiąć się pod głośniki. Duży plus za wykrywanie sygnału z wejść wysokopoziomowych, które wybudzają wzmacniacz z STAND BY bez konieczności podłączania sygnału REM, wystarczy + i masa. O ile dobrze pamiętam w STAND BY wzmacniacz pobiera 2.3uA czyli prawie nic ;)
Czy bardziej opłaca się wymiana wszystkich głośników na jakieś sensowne i wytłumianie drzwi? Tego nie wiem chyba po prostu z czasem staję się wygodny i dlatego postawiłem na takie rozwiązanie. Cena w sklepach wyższa niż na znanym portalu aukcyjnym, choć i tak trochę za wysoka, ale niech stracę 8) Sub bez problemu zmieścił się pod fotel, ale jak będę miał chwilę spróbuję umieścić go na ściance tylnego fotela i zobaczymy czy będzie grał lepiej, chociaż bardziej kupiłem go "dla siebie" niż pasażerów ;) Czy bym go komuś polecił? Ciężko powiedzieć, wszystko zależy od osobistych potrzeb bo w porównaniu z moimi wcześniejszymi subwooferami to jest raczej subwooferek, ale na tę chwilę i do tego auta jak najbardziej mi wystarcza :P

Pozdrawiam.


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Na górę
Post: 29-03-2020, 20:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-02-2017, 21:36
Posty: 136
Suzuki: Swift 1.5
Chyba w zlym dziale to napisales ;) Ja mam podobny sprzet ale Kenwood https://m.ceneo.pl/23425719#tab=spec i na prawde wystarcza. W drzwiach glosniki Alpine + wygluszenie i wydaje mi sie, ze seryjne papierowe wiecej basu dawaly, takze jak dla mnie taki maly subwoofer robi robote ;)

_________________
Swift 1.5 2008


Na górę
Post: 29-03-2020, 20:33 
Offline

Rejestracja: 26-02-2020, 13:31
Posty: 57
Suzuki: SX4 S-CROSS
Rzeczywiście chyba w złym dziale :) w takim razie prośba do admina żeby przeniósł temat ;) Co do Twoich Alpine może potrzebują mocniejszego kopniaka. Nasze seryjne radyjka to raczej do mocnych nie należą :)


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]