Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 29-03-2024, 06:49

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 11-06-2017, 11:04 
Offline

Rejestracja: 11-06-2017, 10:54
Posty: 1
Suzuki: Swift 2007 1.3
Witam wszystkich.
Przepraszam z gory ze odrazu laduje sie do dzialu problemow ale no nie bardzo jestem w stanie ogarnac co zrobic.

Moje gniazdo zapalniczki jest juz na koncu swojego zywota. Uzywam go do ladowania telefonu. Moja ladowarka jest w pelni funkcjonalna (w kazdym innym aucie dziala bez problemu). Gniazdo zapalniczki dziala bo jak wloze zapalniczke to rozgrzewa i dziala prawidlowo.

Pomyslalem zatem ze po prostu wymienie gniazdo. Troche potu troche przeklinania i mam dostep do panelu na ktorym jest gniazdo zapalniczki.. Rozlaczam kabelki i zostaje samo gniazdo przytwierdzone do panelu. Jednak wtedy dochodze do sciany... Mianowicie gniazdo jest osadzone na plastiku ktory i owszem wychodzi z calego panelu ale tylko do polowy. Bowiem od drugiej strony jest jakis plastik Zakladam ze ten plastik ma na celu iluminacje gniazda (u mnie to nie jest podlaczone). Jednak no nie wiem teraz czy aby wyjac gniazdo to mam ten plastik od srodka urwac i wtedy wszystko wyjdzie czy co...??
Na ebayu znalazlem takie gniazdo ale rownie i ono ma ten plastik od dolnej strony. Pytanie brzmi... czy ten boczny plastik da sie zdemontowac bez zrywania/urywania/lamania?

Dziekuje pieknie za wszelka pomoc. Trzeba bedzie to ja docelowo podejme srodki ostateczne no ale nie chce...:/


Na górę
Post: 12-06-2017, 04:39 
Offline

Rejestracja: 02-06-2017, 07:49
Posty: 73
Gniazdko zapalniczki nie jest niczemu winne, w niektórych egzemplarzach styk plusa jest umieszczony dosyć głęboko i dlatego zasilacz usb nie łączy.
Wystarczy kropla cyny na bolcu plus zasilacza i wszystko działa tak jak powinno.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]